redplant_owoce

O Nas

Informacje

Jesteśmy grupą producentów owoców i warzyw, która powstała w 2011 roku, zlokalizowaną w gminie Czerwińsk nad Wisłą na Mazowszu. Dzięki takiemu usytuowaniu nasze gospodarstwa są oddalone od dużych aglomeracji i zakładów przemysłowych.

Do Red Plant przynależy obecnie kilku producentów owoców truskawek i malin, borówki amerykańskiej oraz porzeczki czarnej i kolorowej, a także agrestu.

Uprawą jagodowych zajmujemy się od pokoleń, ciężką pracą i zamiłowaniem opanowaliśmy również najnowsze technologie, które z powodzeniem stosujemy w naszej działalności.

Jakość

Dokonując wyboru odmian do produkcji sugerujemy się przede wszystkim wymaganiami konsumenta, dzięki czemu oferujemy jako jedni z nielicznych na rynku owoce o wyśmienitym aromacie, smaku i trwałości, wiec takie jakich oczekują konsumenci.

Bazujemy zatem na sprawdzonych odmianach truskawek, malin i innych jagodowych skupiających wyżej wymienione cechy. Wszystkie plantacje są zakładane wyłącznie z kwalifikowanych sadzonek, dostarczanych przez najlepsze szkółki.

Czas

Dysponujemy uprawami tunelowymi na zbiór przyspieszony truskawek i malin, jak i produkcją owoców w sezonie jesiennym również pod osłonami.

Dzięki temu możemy realizować dostawy praktycznie przez okres sześciu –siedmiu miesięcy w roku.

Technologia

Nasza produkcja opiera się zarówno na tradycji i najnowszych technologiach czego efektem jest uzyskanie zdrowych, smacznych i pięknych owoców.

Ciągle doskonalimy procesy produkcji a przede wszystkim usprawniamy zbiory . Owoce zerwane, są na bieżąco zwożone do obiektów chłodniczych i tam dalej konfekcjonowane według potrzeby konkretnego odbiorcy.

Dzięki obiektom chłodniczo – logistycznym, jak i pojazdom typu chłodnia owoce są dostarczane do klienta w najwyższej jakości.

Naszym celem jest zadowolenie klienta i budowanie długotrwałych relacji, bo „dobry klient to zadowolony klient”.

Owoce Red Plant doceniają duże firmy handlowe, zarówno krajowe i zagraniczne.

Zapraszamy do współpracy!!!